Комбінований педикюр

Твій успіх починається тут!

Навчаємо
з 1999 року

Максимум
практики

Матеріали
безкоштовно

Диплом
фахівця

Найближчий курс:

Дніпро

3

дні

Акція!
до 31.12

5 простих кроків

заробляти більше

 1. Подзвони та отримай консультацію
 2. Пройди наш курс комбінованого педикюру
 3. Отримай знижку 5% на купівлю матеріалу для работи
 4. Через 3 днів почти обслуговувати клієнтів по-новому
 5. За місяць окупи навчання та заробляй більше


Передзвоніть мені!

Замов зворотний дзвінок і наш менеджер зателефонує найближчим часом

комбінованний педикюр

програма курсу

 1. Теоретична частина
  (анатомія, дезинфекція, вибір фрез)
 2. Вибір фрезерной машинки, техніка безпеки
 3. Постановка руки для роботи с проф. інструментом
 4. Оцінка стану стопи та вибір техніки
 5. Поєднання апаратної та обрізної технік при педикюрі
 6. Особливості покриття гель-лаком нігтів на ногах
 7. Відпрацювання технікна 4 моделях (обидві стопи)
Детальніше

Найближчий курс:

Дніпро

3

дні

Акція!
до 31.12

2000 грн 1600 грн

Записатись на курс!

Чому обирають нас?

ЗНАННЯ


Звідки нам відомий рецепт успіху? Річ у тім, що компанія «Ногтево Сервис» керує власною мережею салонів краси. Ми слідкуємо за трендами, спілкуємося з майстрами та клієнтами, тестуємо косметичні новинки. Тому ми краще, ніж будь-хто, знаємо, які вміння необхідні нашим ученицям для успішної роботи.

МАЙСТЕРНІСТЬ


Наші інструктори – провідні майстри салонів, переможці міжнародних конкурсів з нарощування і дизайну нігтів. Здається, вони знають і вміють геть усе! Але ключове їх уміння – просто та доступно, з терпінням і турботою навчити кожну студентку необхідних знань та навичок.

ПРАКТИКА


Головною відмінністю наших курсів є акцент на практичних заняттях! Саме повноцінна практика на моделях робить навчання по-справжньому ефективним. Кожен курс манікюру, педикюру, нарощування нігтів передбачає щоденне відпрацювання на моделях.

ALL INCLUSIVE


Навчальний центр «Ногтевой Сервис» працює за принципом «Усе включено». Це означає, що вся необхідна косметика та витратні матеріали надаються безкоштовно! У нас немає жодних прихованих платежів або доплат. Також нашим студенткам надається вільний доступ до бази моделей та перелік вакансій салонів краси.

АВТОРИТЕТ


Диплом навчального центр "Ногтевой Сервис" високо цінується клієнтами і є справжнім знаком якості в індустрії краси! Наш диплом дозволяє легко влаштуватися на роботу в салон краси, або відразу розпочати приватну практику. Наші випускниці успішно працюють у Франції, Італії, Польщі, Греції, Ізраїлі та інших країнах.

МАГАЗИН


В навчальному центрі працює магазин «Ногтевой Сервис», де можна придбати усе необхідне для роботи: косметику для манікюру й педикюру, гель-лаки, матеріали для нарощування нігтів, інструменти, пензлики, пилки, UV-лампи та фрезерні машинки. Для учениць діє система знижок та спеціальних пропозицій.

Про нашу школу

ОСНАЩЕННЯ

Робочі місця облаштовані за стандартом салонів краси «Ногтевой Сервис». Зручні меблі, сучасна техніка, великий вибір якісних матеріалів, засоби дезінфекції та стерилізації - усе найкраще для наших учениць!

КОМФОРТ

Спеціально спроектовані класи з потужною витяжкою, правильним освітленням, великим телевізором, кондиціонером та мережею Wi-Fi. Є облаштована кухня!

РОЗТАШУВАННЯ

Школа в центрі Дніпра, поруч з транспортною розв'язкою, в 2 хвилинах пішки від Нового Центру та від цирку. Оптимальне розміщення для тих, хто дістається як з правого, так і з лівого берега!

МАГАЗИН

На місці знаходиться й магазин «Ногтевой Сервис», де ученицям надаються додаткові знижки та спеціальні пропозиції. Консультант магазину допоможе обрати матеріали для навчання та роботи.

Магазин
Консультації

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Навіть після закінчення навчання наші спеціалісти завжди залишаються поруч! Випускниці мають можливість протягом всієї подальшої кар'єри отримувати професійні консультації досвідчених інструкторів у соцмережах та месенджерах!

Консультації

Є запитання?

Наша програма розрахована на учениць з будь-яким рівнем підготовки. Від тебе потребується лише бажання навчитись – з усім іншим ми впораємось разом. Інструктор швидко, просто і зрозуміло пояснить теорію, потім допоможе «поставити руку», і ти почнеш практичну роботу з моделями. Саме повноцінна практика під керівництвом інструктора робить наш курс найефективнішим! Ми впевнені, що в тебе все вийде!

По закінченню кожного курсу ми видаємо диплом з мокрою печаткою, захищений голограмою. Такий диплом дозволить тобі легко влаштуватись на работу в будь-який салон краси та отримати довіру клієнтів. Є можливість додатково отримати диплом іноземною мовою. Наші випускниці успішно працюють у Франції, Італії, Греції, Польщі, Ізраїлі та інших країнах.

Усі витратні матеріали, косметика, засоби дезінфекції надаються навчальним центром безкоштовно! Винятком є манікюрний інструмент, який підбирається індивідуально та залишається у тебе для подальшої роботи. Ми не радимо купувати будь-що заздалегідь. На першому занятті інструктор дасть поради щодо вибору професійного інструмента та підкаже, на що слід звернути увагу під час купівлі.

За роки роботи навчального центру ми сформували велику базу моделей, доступ до якої надаємо з першого дня навчання. З цієї бази учениці обирають необхідну кількість моделей для практичної роботи.

Ми формуємо невеликі групи (не більше 5-7 учениць). Це дозволяє інструктору приділяти достатню кількість часу кожній. Гарантуємо, що під час навчання у нас ти отримаєш максимум уваги з боку інструктора.

Ти зможеш почати працювати одразу після курсу. Однак, якщо ти хочеш стати супер-майстром та надавати більше послуг, ми рекомендуємо навчитись манікюру, нарощуванню нігтів, педикюру та дизайну нігтів. Спеціально для цього ми розробили вигідні пропозиції зі знижками! Дізнатися більше про пакети курсів в Дніпрі можна тут.

Випускниці нашої школи отримують найякіснішу підготовку, тому легко влаштовуються в кращі салони краси або успішно займаються приватною практикою. В нашому навчальному центрі є база вакансій від багатьох салонів. А найкращих учениць ми запрошуємо на роботу в наші салони краси «Ногтевой Сервис»!

В нашому навчальному центрі проводяться курси манікюру (класичного, комбінованого та апаратного), педикюру (класичного, комбінованого, апаратного), нарощування нігтів (гелем, полігелем, акрилом), семінари по дизайну нігтів і роботі з гель-лаками, а також курси підвищення кваліфікації. Повний перелік програм у Дніпрі тут.

Хочеш заробляти більше?

Стань майстром-універсалом

Дніпро