Твій успіх починається тут!

Навчаємо
з 1999 року

Максимум
практики

Матеріали
безкоштовно

Диплом
фахівця

Найближчий курс:

днів

Передзвоніть мені!

Замов зворотний дзвінок і наш менеджер зателефонує найближчим часом

Найближчий курс:

днів

Чому обирають нас?

ЗНАННЯ


Звідки нам відомий рецепт успіху? Річ у тім, що компанія «Ногтево Сервис» керує власною мережею салонів краси. Ми слідкуємо за трендами, спілкуємося з майстрами та клієнтами, тестуємо косметичні новинки. Тому ми краще, ніж будь-хто, знаємо, які вміння необхідні нашим ученицям для успішної роботи.

МАЙСТЕРНІСТЬ


Наші інструктори – провідні майстри салонів, переможці міжнародних конкурсів з нарощування і дизайну нігтів. Здається, вони знають і вміють геть усе! Але ключове їх уміння – просто та доступно, з терпінням і турботою навчити кожну студентку необхідних знань та навичок.

ПРАКТИКА


Головною відмінністю наших курсів є акцент на практичних заняттях! Саме повноцінна практика на моделях робить навчання по-справжньому ефективним. Кожен курс манікюру, педикюру, нарощування нігтів передбачає щоденне відпрацювання на моделях.

ALL INCLUSIVE


Навчальний центр «Ногтевой Сервис» працює за принципом «Усе включено». Це означає, що вся необхідна косметика та витратні матеріали надаються безкоштовно! У нас немає жодних прихованих платежів або доплат. Також нашим студенткам надається вільний доступ до бази моделей та перелік вакансій салонів краси.

АВТОРИТЕТ


Диплом навчального центр "Ногтевой Сервис" високо цінується клієнтами і є справжнім знаком якості в індустрії краси! Наш диплом дозволяє легко влаштуватися на роботу в салон краси, або відразу розпочати приватну практику. Наші випускниці успішно працюють у Франції, Італії, Польщі, Греції, Ізраїлі та інших країнах.

МАГАЗИН


В навчальному центрі працює магазин «Ногтевой Сервис», де можна придбати усе необхідне для роботи: косметику для манікюру й педикюру, гель-лаки, матеріали для нарощування нігтів, інструменти, пензлики, пилки, UV-лампи та фрезерні машинки. Для учениць діє система знижок та спеціальних пропозицій.

Про нашу школу

ОСНАЩЕННЯ

Кожне учнівське місце оснащене високим рівнем освітлення. Всі навчальні місця обладнані за стандартом салонів “Ногтевой сервис”. Потужне обладнання, великий вибір якісних матеріалів для роботи, все необхідне для дезінфекції та стерилізації у повному доступі учениц!

КОМФОРТ

Спеціально спроектований клас з витяжкою, якісним освітленням, обладнаний кондиціонером та обігрівачем для комфорту. Окремо розташоване місце для навчання педикюру. Є обладнана кухня, зручна шафа, Wi-Fi та мультимедіа.

РОЗТАШУВАННЯ

Школа розташована центрі Миколаєва, ідеальна транспортна розв'язка. В двох хвилинах від вул. Соборна. Оптимальне розміщення для зручного руху з будь-якого району міста!

МАГАЗИН

У приміщенні навчального центру знаходиться магазин “Ногтевой сервис”, де завжди є в наявності все необхідне для роботи та навчання. Для учнів та постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок та спеціальні пропозиції.

Магазин
Консультації

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Всім випускникам надається підтримка та професійні консультації від наших фахівців після навчання! Ми завжди відкриті для спілкування у соцмережах та Вайбері.

Консультації

Роботи наших учениць

Є запитання?

Наша програма розрахована на учениць з будь-яким рівнем підготовки. Від тебе потребується лише бажання навчитись – з усім іншим ми впораємось разом. Інструктор швидко, просто і зрозуміло пояснить теорію, потім допоможе «поставити руку», і ти почнеш практичну роботу з моделями. Саме повноцінна практика під керівництвом інструктора робить наш курс найефективнішим! Ми впевнені, що в тебе все вийде!

По закінченню кожного курсу ми видаємо диплом з мокрою печаткою, захищений голограмою. Такий диплом дозволить тобі легко влаштуватись на работу в будь-який салон краси та отримати довіру клієнтів. Є можливість додатково отримати диплом іноземною мовою. Наші випускниці успішно працюють у Франції, Італії, Греції, Польщі, Ізраїлі та інших країнах.

Усі витратні матеріали, косметика, засоби дезінфекції надаються навчальним центром безкоштовно! Винятком є манікюрний інструмент, який підбирається індивідуально та залишається у тебе для подальшої роботи. Ми не радимо купувати будь-що заздалегідь. На першому занятті інструктор дасть поради щодо вибору професійного інструмента та підкаже, на що слід звернути увагу під час купівлі.

За роки роботи навчального центру ми сформували велику базу моделей, доступ до якої надаємо з першого дня навчання. З цієї бази учениці обирають необхідну кількість моделей для практичної роботи.

Ми формуємо невеликі групи (не більше 4 учениць). Це дозволяє інструктору приділяти достатню кількість часу кожній. Гарантуємо, що під час навчання у нас ти отримаєш максимум уваги з боку інструктора.

Ти зможеш почати працювати одразу після курсу. Однак, якщо ти хочеш стати супер-майстром та надавати більше послуг, ми рекомендуємо навчитись манікюру, нарощуванню нігтів, педикюру та дизайну нігтів. Дізнатися більше про курси в Миколаїві можна тут.

Випускниці нашої школи отримують найякіснішу підготовку, тому легко влаштовуються в кращі салони краси або успішно займаються приватною практикою. В нашому навчальному центрі є база вакансій від багатьох салонів. А найкращих учениць ми запрошуємо на роботу в наші салони краси «Ногтевой Сервис»!

В нашому навчальному центрі проводяться курси манікюру (класичного, комбінованого та апаратного), педикюру (класичного, комбінованого, апаратного), нарощування нігтів, семінари по дизайну нігтів і роботі з гель-лаками, а також курси підвищення кваліфікації. Повний перелік програм у Миколаєві тут.

Хочеш заробляти більше?

Наші випускники

1
2
3
4