Всі секрети
про бази і топи

Навчаємо
з 1999 року

Максимум
практики

Консультації
інструкторів

Диплом
фахівця

Онлайн-курс

Всі секрети про бази і топи

Акція!
до 30.06

5 простих кроків

заробляти більше

 1. Подзвони та отримай консультацію
 2. Пройди наш онлайн-курс підвищення кваліфікації
 3. Отримай знижку 5% на купівлю наступного онлайн-курсу
 4. Через 1 день почни обслуговувати клієнтів
 5. Застосовуй нові знання та заробляй більше!
Передзвоніть мені!

Замов зворотний дзвінок і наш менеджер зателефонує найближчим часом

Бази і топи

програма курсу

 1. Особливості роботи різними типами баз
 2. Як підібрати ідеальну базу для клієнта
 3. Вирівнювання нігтьової пластини
 4. Як скорегувати базу, не знімаючи її повністю
 5. Ідеальний блік при вирівнюванні базою
 6. Скільки має коштувати вирівнювання
 7. Найшвидший топ у покритті
 8. Як зробити френч швидше, ніж покриття в тон
Детальніше

Онлайн-курс

Всі секрети про бази і топи

Акція!
до 30.06

500 грн 300 грн

Записатись на курс!

Чому обирають нас?

ЗНАННЯ


Звідки нам відомий рецепт успіху? Річ у тім, що компанія «Ногтевой Сервис» керує власною мережею салонів краси. Ми слідкуємо за трендами, спілкуємося з майстрами та клієнтами, тестуємо косметичні новинки. Тому ми краще, ніж будь-хто, знаємо, які вміння необхідні нашим ученицям для успішної роботи.

МАЙСТЕРНІСТЬ


Наші інструктори – провідні майстри салонів, переможці міжнародних конкурсів з нарощування і дизайну нігтів. Здається, вони знають і вміють геть усе! Але ключове їх уміння – просто та доступно пояснити матеріал, і не втрачаючи жодної дрібниці, передати дорогоцінні знання та навички ученицям.

ПРАКТИКА


Для досягнення найкращих результатів від онлайн-курсу необхідна практика! Протягом курсу ти побачиш роботу інструктора у всіх деталях та дізнаєшся, як досягти успіху під час самостійного виконання практичної частини. Інструктор перевірить результат, допомагаючи тобі довести власну техніку до ідеалу!

ALL INCLUSIVE


Навчальний центр «Ногтевой Сервис» дотримується принципу «Усе включено». Окрім власне відеоуроків ти отримаєш підтримку інструктора, консультації із розбором помилок, а також вільний доступ до навчальних матеріалів, які постійно оновлюються на наших сторінках у соцмережах. І все це без жодних прихованих платежів або доплат!

АВТОРИТЕТ


Дипломи та сертифікати навчальних центрів "Ногтевой Сервис" високо цінуються клієнтами та є справжніми знаками якості в індустрії краси! Наш диплом дозволяє легко влаштуватися на роботу в салон краси, а наявність додаткових сертифікатів підвищить твій статус як майстра.

МАГАЗИН


В нашому інтернет-магазині NAILS.UA можна придбати усе необхідне для роботи. Для учениць діє система знижок та спеціальних пропозицій.

Про нашу школу

ДОСВІД

Програма кожного семінару складається професійними інструкторами, які мають багаторічний досвід роботи як з ученицями, так і в салонах краси. Ми поєднали запити клієнтів салонів із потребами та побажаннями учениць навчальних центрів для того, щоб створити дійсно корисні семінари.

ЯКІСТЬ

Для запису відеоуроків використовуються сучасні професійні камери та студійне освітлення. Якісні матеріали та обладнання разом із чіткими та зрозумілими поясненнями інструктора допоможуть засвоїти матеріал на всі 100%!

КОМФОРТ

Вдосконалюйся як майстер, не виходячи із дому! Проходити курси можна з будь-якого пристрою: комп'ютера, планшета або смартфона. Надзвичайно важливо, щоб навчання приносило не лише користь, але й задоволення, тому ми не встановлюємо обмежень у часі.

РЕЗУЛЬТАТ

Для нас важливо не тільки передати знання, але й переконатись, що кожна учениця засвоїла матеріал! Ми перевіряємо відпрацювання пройденого матеріалу, розбираємо помилки і відповідаємо на будь-які питання, що можуть виникнути після перегляду семінару.

Магазин
Консультації

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Окрім власне семінарів, ми регулярно проводимо прямі ефіри у форматі "питання-відповідь". Ми завжди відкриті для консультацій та готові підтримувати наших студенток навіть після завершення навчання.

Консультації

Є запитання?

Наша програма розрахована на учениць з будь-яким рівнем підготовки. Але первинні знання основ манікюру все ж бажано мати. Якщо в тебе поставлена рука для роботи з професійним інcтрументом, від тебе потребується лише бажання навчитись – з усім іншим ми впораємось разом.Інструктор швидко, просто і зрозуміло пояснить теорію, покаже правильне положення рук майстра та клієнта, після чого ти зможеш самостійно виконати практичну частину. Інструктор допоможе виправити помилки для досягнення найкращих результатів. Ми впевнені, що в тебе все вийде!

В наших навчальних центрах проводяться курси манікюру (класичного, комбінованого та апаратного), педикюру (класичного, комбінованого, апаратного), нарощування нігтів (гелем, полігелем, акрилом), семінари з дизайну нігтів і роботі з гель-лаками, а також курси підвищення кваліфікації. Наші навчальні центри знаходятся у Києві, Дніпрі, Запоріжжі та Миколаєві. Повний перелік онлайн-курсів тут.

Після закінчення кожного онлайн-курсу видається сертифікат. Ти зможеш обрати: отримати сертифікат поштою, чи в електронному вигляді.

На початку кожного відеоуроку інтруктор розповідає та показує, що може знадобитись під час навчання, завжди пояснюючи свої рекомендації. Зазвичай для роботи підходять декілька варіантів, серед яких кожна учениця обирає найзручніший. Якщо тобі знадобиться допомога, ти завжди можеш звернутися до інструкторів та консультантів нашого інтернет-магазину NAILS.UA.

Оплата за курс здійснюється переказом на картку.

Кожен наш онлайн-курс базується на досвіді роботи інструкторів з ученицями офлайн-школи. Ми знаємо, які питання зазвичай ставлять учениці, і заздалегідь підготували відповіді на них. Ми знаємо, де вони іноді помиляються, і домоможемо тобі уникнути повторення чужих помилок.  

Крім того, всі онлайн-курси передбачають перевірку помилок та спілкування з інструктором у форматі «питання-відповідь». Ти зможеш особисто отримати відповіді на будь-які питання, що виникатимуть в процесі навчання.

Хочеш заробляти більше?

Пройди онлайн-курс Секрет апаратного манікюру за 20 хвилин

Онлайн